crazykaro napisał(a):

To jesli rozum ci mówi że przegramy to idź i postaw na zwycięstwo lub remis Karabachu i tylko na tym zarobisz, a jeśli nie zarobisz to się będziesz cieszył z awansu Wisły
|
Kusiło mnie, by postawić przed pierwszym meczem X2, kurs kolo 4.0 był, a wydawało mi sie, ze
remis jest dość prawdopodobny

Miałbym pocieszenie jakieś, a tu tylko głową w ściane rąbnąć...