Marszałek napisał(a):

Panowie,kto boi się latać samolotem. Jakieś środki nasenne macie sprawdzone?czy inne sposoby. Wiecie kolega pyta
|
Jak lecisz poza UE to bezcłówka, 19zl za 0,7 Finladni. Robisz to w poczekalini i pozniej juz sie niczego nie boisz nawet sam bedziesz chcial posterować.
Najważniejsze to sobie uświadomić że nie ma się czego bać. Samoloty spadają tak rzadko że to trzeba być niesamowitym pechowcem aby trafiło na Ciebie. Guma dobrze robi przy starcie bo się nie zatykają uszy.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.