Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 02.08.2010, 22:14
Baala napisał(a):Wyświetl post
Serce mów że uda się, ale rozum po tym co zobaczył w ostatni czwartek i po obejrzeniu powtórek meczów Karabachu z poprzedniej rundy to zapowiada sie 2-0 dla Azerów. Mój skład na ten mecz to:

Jovanic-Cikos,Kowalski,Cleber,Diaz-Małecki,Wilk,Jirsak,Pi.Brożek-Żuraw,Pa.Brożek



Dokladnie nadzieja umiera ostatnia ,ale jest tez matka głupich.jaka bedzie dla nas

prawde mówiac nie wiem czego mam oczekwiac i co wymagac.
Poprostu skoro meczu nie ma na Polsacie zostaje relacja w necie ...no cóz mamy za swoje stylem gry i wynikiem ..

grac swoje ,tamci napewno moga byc troche uspieni mysla ze awans jest blisko...moze to jakos wykorzystamy?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI