Baala napisał(a):

Serce mów że uda się, ale rozum po tym co zobaczył w ostatni czwartek i po obejrzeniu powtórek meczów Karabachu z poprzedniej rundy to zapowiada sie 2-0 dla Azerów. Mój skład na ten mecz to:
Jovanic-Cikos,Kowalski,Cleber,Diaz-Małecki,Wilk,Jirsak,Pi.Brożek-Żuraw,Pa.Brożek
|
Dokladnie nadzieja umiera ostatnia ,ale jest tez matka głupich.jaka bedzie dla nas
prawde mówiac nie wiem czego mam oczekwiac i co wymagac.
Poprostu skoro meczu nie ma na Polsacie zostaje relacja w necie ...no cóz mamy za swoje stylem gry i wynikiem ..
grac swoje ,tamci napewno moga byc troche uspieni mysla ze awans jest blisko...moze to jakos wykorzystamy

?