Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32834
Stary 02.08.2010, 22:03
Witam wszystkich . Czy obiło wam się coś o uszy że oprócz Chaveza przyjdzie ktoś jeszcze do Wisły w tym okienku transferowym (oprócz Kozaka i Kopunka ) ?
Odpowiedz cytując