Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
32834
02.08.2010, 22:03
Witam wszystkich . Czy obiło wam się coś o uszy że oprócz Chaveza przyjdzie ktoś jeszcze do Wisły w tym okienku transferowym (oprócz Kozaka i Kopunka ) ?
Wisielak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisielak
Znajdź inne posty napisane przez Wisielak