Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 02.08.2010, 21:29
Proud napisał(a):Wyświetl post
No to jak już spekulujemy to dawać Panowie, o kogo Wam chodzi?



Adasss, to dawaj na priva, bo zastanawiam się kto to może być i nic nie mogę wymyślić Jak nie wymyślę, to nie zasnę
Wymyślisz nie jest trudno ...

Swoją drogą zobaczymy jak się wszystko potoczy po ewentualnej porażce (odpukać) ... czy szybko i sprawnie czy może jednak będzie podobno do ostatniego rozstania z trenerem Kasperczakiem(podobno taki scenariusz nie jest możlliwy ale...)