Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
1842
02.08.2010, 21:23
Proud
napisał(a):
No to jak już spekulujemy to dawać Panowie, o kogo Wam chodzi?
Cii, panowie z różnych takich tam gazetek też zaglądają, po co im podsuwać wszystko na tacy
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss