Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1840
Stary 02.08.2010, 21:12
Adasss napisał(a):Wyświetl post
No to szarpnąłem się i postudiowałem, i przyznam, że bardzo do tych informacji pasuje mi nazwisko pewnego trenera z Argentyny. Nie wiem jak z umiejętnościami trenerskimi (szło mu różnie), ale doświadczenie piłkarskie - u la la.

(nie, nie myślę o Maradonie)
chyba wszyscy myślimy o Tym samym człowieku

Byłby największą gwiazdą naszej Ligi to na pewno