Adasss napisał(a):

No to szarpnąłem się i postudiowałem, i przyznam, że bardzo do tych informacji pasuje mi nazwisko pewnego trenera z Argentyny. Nie wiem jak z umiejętnościami trenerskimi (szło mu różnie), ale doświadczenie piłkarskie - u la la.
(nie, nie myślę o Maradonie)
|
chyba wszyscy myślimy o Tym samym człowieku
Byłby największą gwiazdą naszej Ligi to na pewno
