WiślakMyślenice napisał(a):

Czyli Wisła musi odpaść z Azerami żeby to było możliwe?
|
raczej tak bo jeśli by chcieli zwolnić Kaspera teraz to zrobiliby tak jak z Petrescu. pewnie porażka w dwumeczu oznacza wylot siwusa a przejście - dwa, góra trzy tygodnie pracy