Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32824
Stary 02.08.2010, 19:25
dzollo napisał(a):Wyświetl post
I Pajlicia...gorsza wersja Kirma:/ .
Pozwolisz że tu się nie zgodzę. Ja wierzę w tego zawodnika...nie wiem czemu ale on mi pasuje do Wisły. Dobrze zaczął mecz z Karabachem, zrobił trochę wiatru na lewym skrzydle, ale widać było brak zrozumienia z kolegami. Jestem jednak pewien że z czasem będzie grał w pierwszm składzie....
W ogóle nie rozumiem tego narzekania na Paljicia...wg mnie świetny ruch. Wy go oceniacie po tym ze nie grał w Kaiserslautern i ze przyszedł za darmo. A gdyby trzeba było zapłacić milion euro za niego to bylibyście zadowoleni...Gość jest naprawdę dobry, jak już kiedyś pisałem interesuje się niemiecką piłką i takiego zawodnika polecałbym Wiśle....Zaufajcie mu...
Odpowiedz cytując