JOSE 841 napisał(a):

Dziwna mentalność.
Za wszystko wini sie trenera. Ale to nie jest przecież wina Henryka, że na 2 tygodnie przed rozpoczęciem rozwalono mu obrone, a w zamian sprowadzono "wschodzacą gwiazde bałkanów" Gordona, przy ktorym (wiem że to dziwnie zabrzmi) nawet Kowalski jest profesorem.
Aby wzmocnić naszą "ofensywe" która w tamtym sezonia wołała o pomste do nieba, sprowadzono eneryta Maćka, który nie poradził sobie w Grecji a nas miał zbawić. I Pajlicia...gorsza wersja Kirma:/ Jedyny ciekawy zawodnik czyli Rios, z którym można wiązać jakieś nadzieje, został sprowadzony za późno więc tu również dali du*y.
Nie można za wszystko winić trenera bo tu wina leży zupełnie po innej stronie, przypuszczam również, że tu nawet Murinio z naszymi gwiazdkami Azerow by nie zdołał pokonać.