Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32822
Stary 02.08.2010, 19:13
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
http://tsw.com.pl/news/Kasperczak-musi-awansowac-410 ciekawa jest końcówka,, Na celowniku klubu znalazł się Włoch, który prowadził kluby w Serie A" ktoś wie o jakie nazwisko trenera chodzi za bardzo nie kojarze młodych trenerów w serii A
Dziwna mentalność.
Za wszystko wini sie trenera. Ale to nie jest przecież wina Henryka, że na 2 tygodnie przed rozpoczęciem rozwalono mu obrone, a w zamian sprowadzono "wschodzacą gwiazde bałkanów" Gordona, przy ktorym (wiem że to dziwnie zabrzmi) nawet Kowalski jest profesorem.

Aby wzmocnić naszą "ofensywe" która w tamtym sezonia wołała o pomste do nieba, sprowadzono eneryta Maćka, który nie poradził sobie w Grecji a nas miał zbawić. I Pajlicia...gorsza wersja Kirma:/ Jedyny ciekawy zawodnik czyli Rios, z którym można wiązać jakieś nadzieje, został sprowadzony za późno więc tu również dali du*y.

Nie można za wszystko winić trenera bo tu wina leży zupełnie po innej stronie, przypuszczam również, że tu nawet Murinio z naszymi gwiazdkami Azerow by nie zdołał pokonać.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując