Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Darson1986
Junior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
13328
02.08.2010, 19:08
Nareszczie działają kamerki na
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html
Nadal tylko 2 maszty oświetleniowe :/
Darson1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darson1986
Znajdź inne posty napisane przez Darson1986