qchar90 do końca tygodnia obie strony dały sobie czas do namysłu czyli możliwe że Mielcarski postawił kilka warunków i prawdopodobnie czwartkowy mecz będzie miał znaczenie w mniejszym lub większym znaczeniu o tym czy Mielcarski wróci do Wisły w roli dyrektora i na jakich warunkach wiadomo jeśli wróci a Kasperczak miałby sie pożegnać w czwartek z pucharami i zespołem(możliwy scenariusz)to zapewne wróci i będzie chciał sprowadzić nowego trenera(zagranicznego?) tak jak sprowadził kiedyś Petrescu i może też że będzie chciał zatrudnić nowych scoutów albo dokonać zmian w sztabie i w składzie