Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
2721
02.08.2010, 18:12
No ale będzie szło na Polsacie Sport, Ipli czy wielu innych stronkach... xD
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG