MatMario napisał(a):

|
Możesz to rozwinąć? bo to jakaś całkowicei nowa koncepcja, no chyba że mi coś umkneło?
|
Wedle moich informacji Wisła wykorzystała lukę w zapisie kontraktowym zawodnika, polegającą na tym, że Chavez nie jest piłkarzem CD Platense między czerwcem 2010 a czerwcem 2011 roku, natomiast będzie nim od połowy 2011 do połowy 2012 roku. To trudne do pojęcia, ale oczywiste niedopatrzenie działaczy Platense i zarazem okazja dla Wisły
