Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 02.08.2010, 13:18
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Gorzej wygląda niestety sprawa z Bunozą. Każdemu piłkarzowi w jego karierze zdarza się zawalić niejeden mecz poprzez błędy indywidualne, brak koncentracji, zły dzień, zmęczenie itp. Nie miałbym pretensji do Gordana, gdyby dobrze się prezentował w trakcie meczu, ale popełnił 2 - 3 błędy, które kosztowały utratę bramki i grę w osłabieniu. Niestety Bunoza dziwnie biegał, gubił krycie, źle się ustawiał do walki o górne piłki i do tego wydaje się, że bardzo łatwo można go przepchnąć. Mam nadzieję, że to tylko przejaw gigantycznej, debiutanckiej tremy, gdyż w innym przypadku nasz piłkarz może niestety być gorszą wersją Wasiluka (ten przynajmniej jest twardy i w walce fizycznej nie do pokonania).
.
Możliwe,że gość miał tremę,wszak kupujemy z Bałkanów co prawda ale nie z Crveny czy Partizana tylko z jakiś wiosek. Może facet diopiero któryś raz w życiu grał przy takim dopingu. Można by i takie tłumaczenie przyjąć. Jakaś logika w tym jest. Ale z drugiej strony powinien posiadac jakieś zachowania adekwatne do jego pozycji,na której gra. Rozumiem z braku zgrania można się gubić grając w linii,ale jego zagrania i miotanie się nie wyglądało na brak zgrania. Facet moża potrzebuje łopatologicznego ustawienia? Tu stoisz i kopiesz przed siebie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.