Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3388
Stary 02.08.2010, 12:13
Rasialdo napisał(a):Wyświetl post
Patrząc po minach to bardziej się przykładają niż na ostatnim meczu->może to jakiś dobry znak...
Powinieneś razem z userem blanco założyć spółkę i szukać piłkarzy do Wisły na podstawie fotek. Przemyślcie to Panowie!

Odpowiedz cytując