WiślakMyślenice napisał(a):

|
Zamiast Kirma Paljić i gitara...
|
Należy zwrócić uwagę na upały, Palijic będzie dobrym rozwiązaniem na podmęczonych Azerów, czyli najlepiej jak Kasperczak go puści na te ostatnie 20-15 minut. Tak samo Sobol, ostatnio jest pod formą, ale jest waleczny i silny więc na drugą połówkę mógłby zmienić Gargułę.
Można rozmyślać w nieskończoność, ale jeżeli nasi kopacze nie wyjdą na boisko ze sportową złością i koncentracją, tylko poprostu pojadą tam tak o, to żadne ustawienie niczego tutaj nie zmieni
