Pedro88 napisał(a):

|
w meczu sparingowym z Przebojem w Wolbromiu Rios dobrze się zaprezentował, walczył o piłki, a kilka podań na skrzydła to były poprostu świetne do Łobodzińskiego i Kirma,według mnie Wisełka będzie miała z tego zawodnika korzyści
|
Ja sie w pelni zgadzam. Fakt, ze rywal nie byl zbyt wymagajacy, ale w tym samym meczu grali tacy zawodnicy jak np. Gargula, i az takiej roznicy na tle tego samego rywala nie robil jak Rios.
Na skrocie tego tak nie widac, wiec jezeli ktos nie byl na meczu - to nie bedzie wiedzial o co chodzi, chlopak potrafi przyjac pilke (rowniez w powietrzu, co dla naszych jest czarna magia w chwili obecnej

), prowadzic ja przy nodze - nie patrzac na nia (kolejny element magii

) i swietnie nia rozegrac. Ma tez dobry odbior, czesto wracal wspomoc pomocnikow, walczyl. To typowy lacznik miedzy pomoca, a klasyczna 9'tka. Ja uwazam, ze bedzie z niego spora pociecha.