Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17493
Stary 02.08.2010, 07:27
Mam problem z allegro. Chcialem zakupic sobie meczowy t-shirt argentyny (opcja kup teraz). Ostatnia moja cz ynnoscia bylo wybieranie formy platnosci. Zrezygnowalem, ponownie otworzylem strone z przedmiotem, dwukrotnie kliknalem "kup teraz" i okazalo sie, ze "zamowilem" 3 koszulki, do tego dochodzi 75 zl za przesylke + 3 razy 87 zlotych. To jest pojebane, chcialem tylko spisac dane goscia by zakupic TYLKO JEDEN egzemplarz. Co mam zrobic?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując