Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
SzopAsR
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: (F)anatyczna Wieliczka
Offline
#
17492
01.08.2010, 23:51
fifi1906
napisał(a):
ile "%" odtracaja podatku pracujacym uczniom na umowe zlecenie?
16 procent
SzopAsR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SzopAsR
Znajdź inne posty napisane przez SzopAsR