JEDREK76 napisał(a):

|
Być może to karkołomna koncepcja, ale ja raczej widzę tu próbę powrotu "działaczy" z okresu milicyjnego o którym wspomina były prezes, którego rodzina była dość mocno "związana" z resortem spraw wewnętrznych.
|
JEDREK76,
Po raz kolejny muszę napisać że uwazam że masz rację. Nie chciałem o tym pisać wcześniej ale jeżeli musiałbym odpowiadać na zadane w temacie pytanie to szukałbym dokładnie w tym samym kierunku co Ty: stara ubecko-milicyjna sitwa próbuje coś ugrać.
I uprzejma prośba do kolegi polskamyślszkoleniowa: jeśli już musisz dzielić się swoimi przemyśleniami polityczo-etyczno-obywatelskimi to z łaski swojej jest od tego temat polityczny. Twoje uwagi na ten temat nie są ani mądre ani śmieszne i zupełnie niepotrzebnie zaśmiecają ten akurat topik.