Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13290
Stary 01.08.2010, 22:15
willow napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko dodam, że dzisiaj (niedziela) przejeżdżałem obok obu stadionów i o ile na Kałuży praca wrzała, o tyle na Reymonta nie widziałem nikogo...
bo tam niedziela to dzień powszedni,wolne mają w sobotę.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując