harimata napisał(a):

|
I niech ktoś mi powie czy widzi różnicę między III Rzeszą a Stanami ? Bo ja na przestrzeni kilkudziesięciu lat tej różnicy nie dostrzegam.
|
Ja widzę jedną, ale zasadniczą. Hitler był potępiany za swoje działania, a Stany praktycznie za to samo się gloryfikuje.