Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9557
Stary 01.08.2010, 22:09
harimata napisał(a):Wyświetl post
I niech ktoś mi powie czy widzi różnicę między III Rzeszą a Stanami ? Bo ja na przestrzeni kilkudziesięciu lat tej różnicy nie dostrzegam.
Ja widzę jedną, ale zasadniczą. Hitler był potępiany za swoje działania, a Stany praktycznie za to samo się gloryfikuje.