Temat
:
Kto za tym stoi???
Wyświetl pojedynczy post
piotrek*krk
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
29
01.08.2010, 21:17
wiekszosc w temacie to belkot; moze z 2 osoby cos konstruktywnego cos tu napoisaly a reszta niech zwarzy sobie glowy czy czasami nie ma ich za ciezkich.
piotrek*krk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek*krk
Znajdź inne posty napisane przez piotrek*krk