Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.08.2010, 20:21
Hehheheheh,Ale poczytalem bzdur na noc. Piotrek Voigt i milosc od Wisly? A gdzie kasa za Dziubinskiego? A gdzie przeprosiny za 0:6 z Legia? gdzie panie Voigt slowa: PRZEPRASZAM DALEM DUPY JAKO PRZES BO MOI ZAWODNIDY PUSCILI MECZ A idz pan w ****!!!!
Odpowiedz cytując