|
Ludzie obserwuje waszą dyskusje !!! a problem pierwszy który trzeba rozwiązać to PZPN !!!
Wywalić przydupasów i opracować reformę Polskiej Piłki od nowa !!!!.
Polscy piłkarze są do bani a my ściągamy jakieś rezerwy z zagranicy które nic nie dają!
W 1 składzie ma być 6-7Polaków - 3-4 z zagranicy na rezerwie 1 z zagranicy + 4 Polaków a u nas jest już 60-40% na korzyść obcokrajowców !!!. Z takimi grajkami też wiele nie zwojujemy bo nie gralii w wielkich klubach i doświadczenie mają przeciętne . Właściwie nie wiadomo na ile są lepsi gorsi od tych których mamy w Polskiej lidze .... Wisła idzie tym krokiem bo wychodzi na to że przeciętniak z zagranicy to to samo nasz Polaki z ligi a taniej nabyć go można na rynku...
Azerowie nas dogonili taka jest prawda dwumecz Lecha teraz Wisła na przeciągu tygodnia sprawa jest prosta klapki z oczów !!!!... Oni też płacą więcej niż kiedyś do góry poszło szkolenie
W Polsce szkoli się piłkarskie ofermy ... na dodatek nie mających chęci do gry bo zagra chłop parę meczów w lidze i już czuje się wielką gwiazdą.
Teraz wszyscy powini uświadomić tym grajkom przed rewanżem że to oni są faworytem i macie napierdzielać jak na Mś by ich przeskoczyć bo w Krakowie poza Małeckim który wszedł nie było tego po reszcie widać ..... Kolejną sprawą jest w z obroną Jak sprzedajemy Głowę to dopiero za pół roku Marcelo a jak sprzedajemy obu środkowych to mamy wielki problem na obronie !!!
Ostatnio edytowane przez Borinho : 01.08.2010 o godz. 16:40.
|