Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32715
Stary 01.08.2010, 14:32
To trza otworzyc oczy i patrzec.

Paljic jest bardzo szybkim zawodnikiem, tylko ze w tym meczu pokazal ledwo 75% swoich mozliwosci. Jest kompletnie nieprzygotowany do sezonu. Jedyna rzecz jaka mozna zarzucic naszym dzialaczom patrzac na obecne wzmocnienia to to ze tak dlugo byli, i sa sprowadzani do Wisly pilkarze. przez co nie mogli byc na obozie przygotowawczym. Wiec to ze zostali sprowadzeni nie zmienia wiele bo nie mogli sie przygotowywac z naszymi pilkarzami, zgrac sie z nimi, a przede wszystkim byc dobrze przygotowani do sezonu. Z nowych nabytkow tak naprawde skorzystamy dopiero na wiosne. Albo najwczesniej od polowy rundy jesiennej.
Odpowiedz cytując