Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamil170794
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
32714
01.08.2010, 14:31
Fakt Bunoza się podpalił i za głupote dostał drugą żółtą kartke co w koniecznsci oznaczało czerwoną , ale nie skreslajcie go .Ma chlopak warunki jest młody niech trenuje może jeszcze się na nim przekonacie .
kamil170794
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamil170794
Znajdź inne posty napisane przez kamil170794