koyoot napisał(a):

Bardzo bym prosil was byscie zaczekali na ocene zawodnikow az beda w 100% przygotowani do sezonu i w chociazby polowie swojej najlepszej formy.
|
tylko że zanim Oni dojdą do formy to już z pucharów odpadniemy i w tym problem a przecież Panu Cupiałowi chodzi głównie o sukcesy międzynarodowe.