Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32711
Stary 01.08.2010, 14:24
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Czyli uważacie, że Paljic będzie wzmocnieniem ? No to fajnie uważacie i fajnie się macie ;] Kluby piłkarskie idą do przodu, mają więcej pieniędzy, ściągają lepszych piłkarzy, taki Azerbejdżan ma już porównywalny budżet, budżety ostatnich drużyn z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej są wyższe od naszego ;/ to są jaja niestety ;/ To jest błąd zarządzania, błąd wizerunkowy naszego klubu, mamy potencjał, mamy szansę grać dużo lepiej od takich Qarabag tylko niestety są błędu w transferowaniu i w zarządzaniu. Nie chce już wspominać, że do Beitaru Jerozolima przechodzli gracze jak Abreu itp. a u nas nie ma takich zawodników, u nas jest coraz gorzej ...
Stary, sa tutaj tacy pilkarze jak Kirm, Chavez, moga byc kolejni. Nigdy nic wiadomo.

Otoz skoro nie wiesz to ci wyjasnie. W Azerbejdzanie najlepsi pilkarze zarabiaja 500 tysiecy euro netto rocznie i do tego sa to stale pensje.

Bardzo bym prosil was byscie zaczekali na ocene zawodnikow az beda w 100% przygotowani do sezonu i w chociazby polowie swojej najlepszej formy. Gwarantuje wam ze Paljic i Bunoza to beda jedne z najjasniejszych punktow tego zespolu.

P.S. Blad wizerunkowy? Chyba dla ciebie...
Odpowiedz cytując