Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
Od: 03.2008
Offline
#
5480
01.08.2010, 14:16
a myslicie że za co w iphonie sie płaci 1500 zł
za jakość
jakby Chinole popracowali jeszcze nad tym troche to za 300 by sprzedawali tej samej jakości
MarecqiTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarecqiTSW
Znajdź inne posty napisane przez MarecqiTSW