Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5480
Stary 01.08.2010, 14:16
a myslicie że za co w iphonie sie płaci 1500 zł za jakość jakby Chinole popracowali jeszcze nad tym troche to za 300 by sprzedawali tej samej jakości
Odpowiedz cytując