|
Witam wie ktoś co robiły te smoluchy na koniec kabaretów na tvp2? Oni tam jakieś skecze w ich murzyńskim języku dawali, czy wyszli sobie pośpiewać? Był koncert muzyki rosyjskiej teraz murzyńskiej? O co chodziło? Mówili coś po programie, bo na 2 ich "piosence" nerwy mi nie wytrzymały i wyłączyłem. Rozumiem dać ich na jakimś koncercie muzycznym, ale na kabaretach? Zemsta za nie płacenie abonamentu?
|