Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32707
Stary 01.08.2010, 14:13
Czyli uważacie, że Paljic będzie wzmocnieniem ? No to fajnie uważacie i fajnie się macie ;] Kluby piłkarskie idą do przodu, mają więcej pieniędzy, ściągają lepszych piłkarzy, taki Azerbejdżan ma już porównywalny budżet, budżety ostatnich drużyn z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej są wyższe od naszego ;/ to są jaja niestety ;/ To jest błąd zarządzania, błąd wizerunkowy naszego klubu, mamy potencjał, mamy szansę grać dużo lepiej od takich Qarabag tylko niestety są błędu w transferowaniu i w zarządzaniu. Nie chce już wspominać, że do Beitaru Jerozolima przechodzli gracze jak Abreu itp. a u nas nie ma takich zawodników, u nas jest coraz gorzej ...
Odpowiedz cytując