Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
32705
01.08.2010, 14:08
Wszyscy się zdziwicie co do Paljica. Obok Riosa i Chaveza to będzie nasz najlepszy transfer. Martwcie się lepiej Bunozą, bo to gość o zwrotności ciężarnej słonicy
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx