Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2330
Stary 01.08.2010, 13:51
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie kiedy odkupiliśmy jakiekolwiek winy w rewanżu w dodatku grajac na wyjedzie? (Real S. odpada)
z Iraklisem u siebie przegraliśmy ale udało sie wygrac i awasnowac w rewanżu w Salonikach.Jednak wtedy między meczami była zmiana trenera ,Dana Petrescu po pierwszym przegranym meczu zastapił Okuka i byc może to podziałało na zawodników mobilizująco