lucekj napisał(a):

|
Pamiętacie kiedy odkupiliśmy jakiekolwiek winy w rewanżu w dodatku grajac na wyjedzie? (Real S. odpada)
|
z Iraklisem u siebie przegraliśmy ale udało sie wygrac i awasnowac w rewanżu w Salonikach.Jednak wtedy między meczami była zmiana trenera ,Dana Petrescu po pierwszym przegranym meczu zastapił Okuka i byc może to podziałało na zawodników mobilizująco