|
Dokładnie przypadkowo ale też zasłużone zwycięstwo z Iraklisem zawdzięczamy Danowi i temu że u niego Nikola się trochę ogarnął magiczna bramka i kondycyjnie zajeździliśmy rywala bo tu leży prawdziwa moc futbolu. Trzeba biegać niestety u nas polska myśl szkoleniowa nie za bardzo preferuje zmuszanie zawodników do biegania. To potem mamy takie a nie inne efekty - 70 minuta a nasi by najchętniej zeszli z boiska na masaż i drinki z palemką.
Witeq wszystko racja tylko że ze słabszymi defensywnymi musimy nauczyć się grać a z takimi można grać tylko na pełnej prędkości przyjęcie odegranie wyjście na pozycję i do Ch*ja pana niech przyjdzie wreszcie jakiś trener który dostanie zaufanie i zrobi z tych grajków maratończyków bo w profesjonalnej piłce gra się BIEGAJĄC. Nawet Barca pomimo absolutnej przewagi technicznej biega więcej niż nasi wyrobnicy...
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 01.08.2010 o godz. 10:52.
|