Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2321
Stary 01.08.2010, 10:21
Raczej nie dodadzą, no ale cóż na necie chciałem was także uświadomić nie będzie tej transmisji zapewne za free...
Za transmisje zapłacimy każdy po 5 zł + vat, czyli ponad 6 zeta i do tego będzie problem z jakością, bo jak jest dużo osób to może ścinać niektórym ;/