Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32690
Stary 01.08.2010, 09:55
Mi się wydaję że to była lepsza okazja od wyprzedaży.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__1_0_.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__2_1_.html
Odpowiedz cytując