lucekj napisał(a):

dlatego też napisałem, że odpada. Jak koledzy przypomnieli Iraklis jest dobrym przykładem.
Tylko czy jesteśmy w stanie ograć drużynę piłkarsko dużo lepszą od naszej?
|
Już za kilka dni będziesz miał okazję się przekonać czy jesteśmy w stanie ograć drużynę piłkarsko lepszą od Wisły. Chyba nie ma wątpliwości, że tą drużyną jest Karabach.
