Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2317
Stary 01.08.2010, 09:27
lucekj napisał(a):Wyświetl post
dlatego też napisałem, że odpada. Jak koledzy przypomnieli Iraklis jest dobrym przykładem.

Tylko czy jesteśmy w stanie ograć drużynę piłkarsko dużo lepszą od naszej?
Już za kilka dni będziesz miał okazję się przekonać czy jesteśmy w stanie ograć drużynę piłkarsko lepszą od Wisły. Chyba nie ma wątpliwości, że tą drużyną jest Karabach.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga