Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13283
Stary 01.08.2010, 08:45
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
W porywach 2 trybuny i to jak dobrze pójdzie. Pojemność 17 tys. na początek wystarczy. Ciekawe tylko czy będą nowe KK wydawać ze zdjęciem, bo takie słuchy do mnie dotarły.
Z tego co wiem to sami w WŚ tego nie wiedzą. Kolega chciał w zeszłym tygodniu wyrobić to powiedzieli mu, że będą obowiązywały nowe i starych już nie robią. Ale jak spytał o jakieś szczegóły to nic się nie dowiedział. Liga rusza na dniach a u nas kabaretu c.d.
Odpowiedz cytując