crazykaro napisał(a):

|
W porywach 2 trybuny i to jak dobrze pójdzie. Pojemność 17 tys. na początek wystarczy. Ciekawe tylko czy będą nowe KK wydawać ze zdjęciem, bo takie słuchy do mnie dotarły.
|
Z tego co wiem to sami w WŚ tego nie wiedzą. Kolega chciał w zeszłym tygodniu wyrobić to powiedzieli mu, że będą obowiązywały nowe i starych już nie robią. Ale jak spytał o jakieś szczegóły to nic się nie dowiedział. Liga rusza na dniach a u nas kabaretu c.d.