Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.08.2010, 08:30
wg mnie jakaś reakcja powinna być.żaden elaborat.wystarczy tylko przypomnieć "mecz" z Legią i porównać osiągniecia z Wislą tego pajaca i Bogusia.i zakaz stadionowy temu bucowi.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując