|
Szawle to Wolbrom czy Garbarnia - wstyd to wliczać do czegokolwiek.Żeby nie było - pisałem przed meczem że to pionki totalne a Azerowie to zadziory - nie żebym się chwalił bo nie ma czym ale tak było.Co nie zmienia faktu że Paweł nie może być żadnym kozłem ofiarnym - Mecz z Azerami to wspólny wysiłek tych co siedzą na stołkach, poprzez grajków , kończąc na trenerze.
|