Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 01.08.2010, 00:18
Szawle to Wolbrom czy Garbarnia - wstyd to wliczać do czegokolwiek.Żeby nie było - pisałem przed meczem że to pionki totalne a Azerowie to zadziory - nie żebym się chwalił bo nie ma czym ale tak było.Co nie zmienia faktu że Paweł nie może być żadnym kozłem ofiarnym - Mecz z Azerami to wspólny wysiłek tych co siedzą na stołkach, poprzez grajków , kończąc na trenerze.