Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1808
Stary 31.07.2010, 23:59
element napisał(a):Wyświetl post

Śmiech przez łzy. Tyle.
Ale jaki śmiech przez łzy?Czym Ty się kierujesz?Dozgonną wdzięcznością?Sory ale jak gadamy tylko i wyłącznie o sprawach czysto piłkarskich to nie ma zmiłuj się.Gra dobrze '... jeszcze pół roku...' ,gra kichę to się mówi że gra kichę.Brożek gra kichę od kontuzji czyli cały zeszły sezon...ten zaczął podobni i tyle.

Ja rozumiem że kompletną żenadą jest się przywalić do kogoś komu nie wyszedł mecz, dwa czy trzy ale jak ktoś kopie się po czole przez rok to sory.

Masz rację że słaby Brożek to i tak jak na ligę solidny napastnik ale niech to nie przesłania faktu że na dziś Brożek jest po prostu słaby.
To że jest słaby i to bardzo niech udowodni to że jeszcze półtora roku temu był konkretnie przymierzany do premiership...Wyobrażasz sobie go dziś w jakiejkolwiek zachodniej lidze?

ps Jak Żuraw grał dobrze w Celtiku to był 'Magic', jak zaczął grac chujnie to po roku wszyscy chcieli się go pozbyć - jest to naturalne i nie pije tu do pozbycia się Brożka tylko do 'jeszcze pół roku'.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 01.08.2010 o godz. 00:03.