|
Oczywiscie, Pawel Brozek jest slabym pilkarzem. tak slabym ze specjalnie mu przygotowuja na kazdy mecz dwoch przeciwnikow zeby go kryli. Tak Pawel Brozek jest slabym pilkarzem, a mimo to wszyscy trenerzy ktorzy tutaj byli zaczynaja od niego ustalanie skladu. Tak Pawel Brozek jest slabym pilkarzem, Smuda i inni selekcjonerzy sie nie znaja i go niepotrzebnie powoluja.
Zrozumcie ze czasami chocby najlepsi napastnicy na swicie chcieli nie trafia do bramki, bo sa takie mecze gdy wyjatkowo cos przeszkadza(nerwowosc, przeciwnicy wyjatkowo skuteczni, slaba forma). Teraz w ataku jest dwoch rownorzednych napastnikow, wiec nie ma powodow do obaw odnosnie skutecznosci.
Czasem po prostu sa takie dni gdy cos nie wychodzi...
Pawel nie jest slabym pilkarzem, co wielokrotnie udowodnil.
EOT.
|