Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
Od: 02.2003
Offline
#
17471
31.07.2010, 23:14
...:::Tomo:::...
napisał(a):
Może trochę inne klimaty ale polecam The Legends na Franciszkańskiej
chyba na Szczepanskiej ? heh
ale takze polecam.. daje rade hehe
LECHIA GDAŃSK
seba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba
Znajdź inne posty napisane przez seba