Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 31.07.2010, 23:07
SKWK nie powinno się wydurniać z listami tylko dlatego bo jakiś Voigt poskarżył się komuś z Interii na gadu gadu.
Wręcz przeciwnie. Przejść obojętnie nie dając mu do zrozumienia że on i jego słowo coś znaczy. W przeciwnym razie będzie dalej szukać poklasku i wyrośnie takich Voigtów jeszcze więcej. To nie może być tak że jakiś Voigt, Czesiek czy Leszek coś napiszę i SKWK czy klub będzie się wydurniać z jakimiś odpowiedziami bo Szanowny Voigt raczył zabrać głos. Takie numery to tego typu Voigty, Cześki i Leszki mogą odpierdalać po drugiej stronie Błoń, tam takim pajacom będą się tłumaczyć. Jeśli ktoś obsmarował klub to osoba, która zrobiła przelew tego na Interię. Czyżby Białoński? bo nikt inny mi do głowy nie przychodzi. Bo jeśli to prawda to nie ładnie Panie Michale, praca, pracą, ale jakiś umiar należy zachować. Tym bardziej jeśli sprawa dotyczy klubu, któremu Pan sympatyzuje.

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ale czy jest sens o tym dyskutować?
Nie.
Ostatnio edytowane przez element : 31.07.2010 o godz. 23:10.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując