Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline
#
2309
31.07.2010, 22:51
Czy Ty nie rozumiesz tego, że w ogóle w tym poście nie odnoszę się do naszych grajków? Tylko do naszych wspaniałych forumowiczów co mecze widzieli na skrótach na stronie lub C+ a szaleją jak Najman przed walką z Pudzianem?
MWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MWK
Znajdź inne posty napisane przez MWK