Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 31.07.2010, 22:51
Czy Ty nie rozumiesz tego, że w ogóle w tym poście nie odnoszę się do naszych grajków? Tylko do naszych wspaniałych forumowiczów co mecze widzieli na skrótach na stronie lub C+ a szaleją jak Najman przed walką z Pudzianem?