rozarian napisał(a):

|
Jest tu na forum jakiś pechowy gracz,taki który nigdy nic nie wygrał u buka?Niech się nieborak zmobilizuje i w czwartek postawi parę złotych na typ 1X w tym meczu.Może będzie to skuteczniejsze od modlitwy.Amen.
|
A wiesz,że to dobry pomysł ? Zawsze jestem qrwa na zero więc jak teraz postawię na Azerów to pewnie też przejebie i Wisełka będzie w IV rundzie.