Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 31.07.2010, 22:50
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Jest tu na forum jakiś pechowy gracz,taki który nigdy nic nie wygrał u buka?Niech się nieborak zmobilizuje i w czwartek postawi parę złotych na typ 1X w tym meczu.Może będzie to skuteczniejsze od modlitwy.Amen.
A wiesz,że to dobry pomysł ? Zawsze jestem qrwa na zero więc jak teraz postawię na Azerów to pewnie też przejebie i Wisełka będzie w IV rundzie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018