Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 31.07.2010, 22:34
Oczywiście, że każdy ma prawo! Ale ileż można?! Najlepiej być anonimowym, na każdym kroku cisnąć, że transfery spalone, że stadion do dupy.. A kto się zgłosił na głupie ostanie podpisy odnośnie stadionu? 3/4 tego forum pewnie rodzimego stadionu nie widziała, a co dopiero na wyjeździe była.. Można wiele zrozumieć, ale piegowatych płaczków (bo tak was postrzegam) to zrozumieć nie mogę!