Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
Od: 05.2009
Offline
#
4004
31.07.2010, 22:04
Ja mam Sobiecha w BATE. Nie polecam. 16 spotkań, 0 bramek, 0 asyst. Kibice uważają ten transfer za mój największy błąd...
Leonardo_da_Vinci
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Leonardo_da_Vinci
Znajdź inne posty napisane przez Leonardo_da_Vinci