Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4004
Stary 31.07.2010, 22:04
Ja mam Sobiecha w BATE. Nie polecam. 16 spotkań, 0 bramek, 0 asyst. Kibice uważają ten transfer za mój największy błąd...
Odpowiedz cytując